Plišani krevet za kućne ljubimce prečnika 100 cm brenda Petsi je luksuzni krevet XXL veličine, idealan kako za pse tako i za mačke. Ovaj plišani krevet je izuzetan poklon koji će pružiti vašem četvoronožnom prijatelju meko i toplo mesto za opuštanje. To je mesto gde će vaš ljubimac se osećati udobno i sigurno. Jastuk kreveta je dizajniran tako da ima elemente protiv klizanja na donjoj strani, koji efikasno ograničavaju kretanje kreveta kada se ljubimac pomeri. Zahvaljujući tome, vaš ljubimac će moći slobodno da se kreće oko kreveta ne brinući o neželjenim pokretima. Krevet je savršen kako za kućnu upotrebu tako i za putovanja. Bilo da ste kod kuće ili na putu, možete biti sigurni da će vaš ljubimac imati udobno i prijatno mesto za spavanje. Ne morate brinuti o nedostatku prostora za spavanje vašeg ljubimca. Krevet ima impresivan prečnik od otprilike 100 cm, pružajući dovoljno prostora vašem psu ili mački da se protegne i udobno odmori. Napravljen od visokokvalitetnog poliestera, krevet je mekan, izdržljiv i jednostavan za čišćenje. Ovaj divan proizvod dostupan je u tamno sivoj boji, koja se uklapa u različite vrste enterijera. Plišani krevet je savršeno mesto gde vaš ljubimac može uživati u trenucima opuštanja i mira. Specifikacije Prečnik otprilike 100cm Boja: Tamno siva Materijal: Poliester
Plisani krevet za kucne ljubimce 100cm tamno siva
Šifra proizvoda:
KOT07-534
Kategorije: Mega popusti, Pet program
7.700,00 RSD Originalna cena je bila: 7.700,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| EAN | 5903678547530 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | PETSI |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Plisani krevet za kucne ljubimce 100cm tamno siva“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Masinica za sisanje ljubimaca Basic
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
5996415034462
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034462 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Masinica za sisanje ljubimaca 09281-2016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
4015110005230
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110005230 |
| Brend | Wahl |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
Trimer za životinje 09962-2016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.190,00 RSD
SKU:
4015110009344
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110009344 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Plisani krevet za kucne ljubimce 60cm tamno sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15297_1-529
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008810 |
Krevet za kucne ljubimce L sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KOT09-532
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903678560089 |
Češko za mačke sa visećom igračkom brown
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KF81002 BROWN-3170
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769973675 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.