Sistem protiv kapanja – Onemogućava curenje vode pri nižim radnim temperaturama.
Sistem protiv skupljanja kamenca – Omogućava dugotrajnu upotrebu bez čestih čišćenja.
AutoClean – Sistem koji pod pritiskom probija začepljenja prouzrokovana kamencem
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
2.170,00 RSD
Nema na zalihama
Nema na zalihama
Sistem protiv kapanja – Onemogućava curenje vode pri nižim radnim temperaturama.
Sistem protiv skupljanja kamenca – Omogućava dugotrajnu upotrebu bez čestih čišćenja.
AutoClean – Sistem koji pod pritiskom probija začepljenja prouzrokovana kamencem
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606108251294 |
| Boja | Bela / Ljubičasta |
| Brend | Vox |
| Snaga | 2200 W |
| Grejna ploča | Keramička |
Na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032112627 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299929070 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954355 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113181 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024611 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020644 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.