Kontinuirani ispust pare do 35g/min, za jednostavno peglanje i savršene rezultate u kratkom vremenu.
Izuzetno snažan udar pare do 160g/min, pomaže da uklonite nabore na svim tkaninama.
Sa velikim otvorom za lako dopunjavanje, kapaciteta 270ml.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
5.350,00 RSD
5 na zalihama
5 na zalihama
Kontinuirani ispust pare do 35g/min, za jednostavno peglanje i savršene rezultate u kratkom vremenu.
Izuzetno snažan udar pare do 160g/min, pomaže da uklonite nabore na svim tkaninama.
Sa velikim otvorom za lako dopunjavanje, kapaciteta 270ml.
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040082201 |
| Boja | Violet |
| Brend | Tefal |
| Snaga | 2400 W |
| Grejna ploča | Keramička |
| Ostalo | Udar pare: 160g/minut. Rezervoar za vodu: 270ml. Dužina kabla: 1.9m. Funkcija zaštite od kapanja |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113402 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109900 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113419 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113426 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955529 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020644 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.