| Karakteristike: |
| Rasklapanje i sklapanje rama jednim potezom |
| Materijal kolica sa UV zaštitom za + 50 stepeni celzijusa |
| Naslon kolica ima 3 položaja |
| Prednji obrtni točkovi sa mogućnošću blokiranja, zadnji točkovi sa amortizerima |
| Zadnji deo tende se povlači naviše i ostaje samo mrežica za letnju sezonu |
| Naslon za noge se reguliše u dva položaja (horizontalni i spušteni) |
| Sigurnosni pojas 5 tačaka vezivanja sa kopčom za vezivanje |
| Ram od specijalnog lakog aluminijuma |
| Ručka iz jednog dela omogućava jednostavno guranje, čak i jednom rukom |
| Tenda sa ugrađenim otvorom se može postepeno pomerati ili skinuti |
| Velika, duboka korpa za stvari koja se nalazi između točkova |
| U pakovanju se dobija i zimska navlaka |
| Materijal: |
| Navlaka za kolica je od specijalnog Softerm materijala, koji je antialergijski, antistatičan i delimično upija vlagu |
| Ručno pranje na 30 stepeni |
| Dimenzije i težina: |
| Dimenzije rasklopljenih kolica: 105 x 51 x 101 cm |
| Dimenzije sklopljenih kolica: 39.5 x 51 x 101 cm |
| Dimenzije pakovanja: 75 x 47 x 27cm |
| Težina kolica: 9.8kg |
| Težina pakovanja: 10.5kg |
PEG PEREGO KOLICA BOOKLET 50 – CITY GREY
Šifra proizvoda:
P3280062801
Kategorije: Kolica za bebe, Kolica za bebe single, Mega popusti, Oprema za bebe
55.000,00 RSD Originalna cena je bila: 55.000,00 RSD.21.800,00 RSDTrenutna cena je: 21.800,00 RSD.
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Brend | Peg Perego |
| Težina kolica | 9,8kg |
| Rok isporuka | 2 – 4 radna dana |
| Boja | Siva |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „PEG PEREGO KOLICA BOOKLET 50 – CITY GREY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70416
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165682048 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 423
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70423
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684356 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 430
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70430
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685285 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 432
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70432
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685308 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP4
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP4
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685940 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
ALBEROMIO GNEZDO ZA BEBE 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.256,00 RSD
SKU:
ALBGNEZDO416
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684660 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 80cm x 45cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.