Ortoto Set 2 senzorne podloge Taktilni lavirint za prste (30×30 cm) sadrži 2 podloge. Može se koristiti kao antistresna, interaktivna igračka, kao alat za koordinaciju, finu motoriku i senzorni trening. Upotrebom senzornih podloga ublažava se anksioznost i stres.Uzrast: 2+
ORTOTO Set 2 senzorne podloge Taktilni lavirint za prste
Šifra proizvoda:
p1038070
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
Ortoto Set 2 senzorne podloge Taktilni lavirint za prste je dizajniran posebno za opuštanje i trening mozga. Neguje koordinaciju, finu motoriku, a logičko razmišljanje stimuliše moždanu aktivnost i poboljšava koncentraciju. Nema starosnih ograničenja. Sjajan antistresni i umirujući element/igra za sve, a posebno za hiperaktivnu decu i odrasle u stresnom radnom okruženju.
4.599,00 RSD Originalna cena je bila: 4.599,00 RSD.4.299,00 RSDTrenutna cena je: 4.299,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Ortoto |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 0701919860548 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ORTOTO Set 2 senzorne podloge Taktilni lavirint za prste“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.