Počnite da sređujete svoj dom danas zajedno sa korpom sa tri pregrade koja će vam olakšati sortiranje veša! Praktična korpa za veš sa tri pregrade ukupnog kapaciteta 114 litara je napravljen od veoma lepih letvica od MDF ploče povezanih čeličnim ramom. Svestranost i praktičnost čine korpu jednim od omiljenih komada nameštaja u vašem domu – možete je koristiti u vešernici, kupatilu, pa čak i u dečijoj sobi kao korpu za igračke. Čelična konstrukcija obezbeđuje stabilnost komada nameštaja, a o dgovarajući izbor materijala čini proizvod otpornim na moguća oštećenja. Specifikacija: Boja: siva, crna Materijal: ploča od medijapana, čelični okvir Dimenzije: 92,5 x 33 x 72 cm (širina x dubina x visina) Dimenzije svake korpe: 25 x 30 x 51 cm (širina x dubina x visina) Težina: 8,1 kg Maksimalno opterećenje nameštaja : 30 kg Maksimalno ukupno opterećenje korpi: 10 kg Maksimalno opterećenje stola: 20 kg Napomene: – Zbog opasnosti od pada, deca ne bi trebalo da se igraju sa proizvodom niti da se penju na njega. – Radi veće bezbednosti i stabilnosti pričvrstite nameštaj pomoću priloženog kompleta protiv prevrtanja. – Nemojte sedeti na proizvodu, rizik od prevrtanja. – Budite oprezni pri izvlačenju korpi, rizik od štipanja prstiju. – Korpe nisu pogodne za mašinsko pranje.
Ormaric za kupatilo – BLH301G01
Šifra proizvoda:
2266_1-2423
Kategorije: Mega popusti, Police i organizacija doma, Police za kupatilo
10.700,00 RSD Originalna cena je bila: 10.700,00 RSD.9.700,00 RSDTrenutna cena je: 9.700,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8,3 kg |
|---|---|
| Brend | OSKAR |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332069866 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ormaric za kupatilo – BLH301G01“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz nap polica 3 nivoa pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPPNK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0003
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Platneni cipelarnik sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
PJJSC003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5903769979240 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 161 x 51 x 28cm |
Stalak za cipele i jakne sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GH-202 BLACK
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089066729 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 190 x66 x28 |
Polica za cveće light walnut ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJPS0011L
| Težina | 4,48 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Dečiji kutak, Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817002436 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 69,5 x34 34cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.