Lagana, stabilna i izdržljiva polica je savršena za skladištenje raznih predmeta. Dobro funkcioniše kao funkcionalni organizator u kupatilu, dečijoj sobi ili igraonici, služi kao prostor za odlaganje igračaka, knjiga i drugog blaga. Polica se sastoji od pet šarenih fioka sa posebno dizajniranim ručkama na prednjoj strani, što ih čini lakim za uvlačenje i izvlačenje. Fioke su opremljene bravama, a noge imaju točkove, što omogućava lako pomeranje police. Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kutiju za transport i pravilno obezbeđen kako bi se sprečila bilo kakva oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 32x37x37 cm Težina: 2,9 kg
Organizer za skladištenje sa 4 fioke
Šifra proizvoda:
PJJCBS0012-04A-3609
Kategorije: Mega popusti, Police i organizacija doma, Police za odlaganje
5.896,00 RSD Originalna cena je bila: 5.896,00 RSD.5.300,00 RSDTrenutna cena je: 5.300,00 RSD.
12 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
12 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978502 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Organizer za skladištenje sa 4 fioke“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz nap polica 3 nivoa pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPPNK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Stalak za cipele i jakne sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GH-202 BLACK
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089066729 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 190 x66 x28 |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |
Čiviluk sa policom za obuću
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311EBLACK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089062516 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Policu: 62cm x 41cm |
Polica za knjige LOFT 4 wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ6024112LG-WO
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769976737 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 114 x58,5 x 23,5cm |
Polica za cveće dark walnut ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJPS0011D
| Težina | 4,8 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817002429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 69,5 x34 34cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.