Organizer za Kozmetiku – ModernHome Organizer je izrađen od plastike, što ga čini izdržljivim i dugotrajnim. Ima više pregrada i dve fioke, što ga čini idealnim za čuvanje nakita, kozmetike ili kancelarijskog pribora. Zahvaljujući providnim vratima koja se otvaraju, pronalaženje svakog predmeta biće jednostavno. Pakovanje Proizvod je upakovan u transportnu kutiju, svi elementi su pažljivo zaštićeni kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 40x32x24 cm, Težina: 2,2 kg Šifra Proizvođača: PJJMSB003-01
ORGANIZER ZA KOZMETIKU SA FIOKAMA
Šifra proizvoda:
PJJMSB003-01-3117
Kategorije: Kozmetičke police, Mega popusti, Police i organizacija doma
3.476,00 RSD Originalna cena je bila: 3.476,00 RSD.3.120,00 RSDTrenutna cena je: 3.120,00 RSD.
10 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769979158 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ORGANIZER ZA KOZMETIKU SA FIOKAMA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER04
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0003
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG003
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 108cm x 45cm |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG002
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 97cm x 45cm |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |
Polica za knjige LOFT 4 wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ6024112LG-WO
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769976737 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 114 x58,5 x 23,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.