Organizer obuće – cipelarnik brenda ModernHome OGRANIZER OBUĆE – ZA KAČENJE NA VRATA Savršen za skladištenje velikog broja obuće 12 nivoa (36 pari cipela) Horizontalne šipke od metala Metalni nosači za kačenje na vrata Štedi prostor Ne zauzima mnogo mesta Zanimljiva alternativa tradicionalnim ormarićima Proizvod brenda ModernHome ŠTEDI PROSTOR Viseći organizer obuće u obliku merdevina koje se montiraju na vrata savršeno je rešenje za ljude koji žele maksimalno iskoristiti raspoloživi prostor i držati svoju kolekciju obuće organizovanom. Ovaj oblik organizatora omogućava skladištenje cipela bez zauzimanja dragocenog prostora na podu. PROMIŠLJEN DIZAJN Viseće merdevine za vrata: Organizer je dizajniran da se okači na vrata, što znači da ga možete lako montirati i neće zauzimati prostor na podu. Ovo je idealno rešenje za osobe sa manjim prostorima. 12 horizontalnih polica: Struktura se sastoji od tri dela povezana međusobno, a svaki od njih ima četiri horizontalne police. Metalne cevi i izdržljiv materijal: Horizontalne police su izrađene od metalnih cevi koje obezbeđuju čvrstinu i izdržljivost. Stranice organizatora su napravljene od izdržljivog materijala koji garantuje odgovarajuću dugotrajnost. Jednostavna montaža: Zahvaljujući posebnim nosačima, organizer se može brzo okačiti na vrata, demontirati i lako premestiti na drugo mesto po potrebi. Efikasna organizacija: Sa 12 horizontalnih polica, organizator omogućava skladištenje do 36 pari cipela na jednom mestu, štedeći prostor i omogućavajući lak pristup obući. SPECIFIKACIJA Dimenzije: 55x15x185 cm Razmak između polica: 13.5 cm Materijal: plastika Šifra proizvoda: PJJMSB001-01 Težina: 0.3 kg Brend: ModernHome
Organizer obuće – cipelarnik
Šifra proizvoda:
PJJWMSR003B
Kategorije: Cipelarnici I police za obuću, Mega popusti, Police i organizacija doma
4.416,00 RSD Originalna cena je bila: 4.416,00 RSD.2.890,00 RSDTrenutna cena je: 2.890,00 RSD.
76 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
76 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769979196 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 55x15x185 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Organizer obuće – cipelarnik“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLYER01
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564755 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Chomik metalna ugaona polica 5 nivoa *0892
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
GWI0892
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Brend | CHOMIK |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5900779800892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 180cm x 90cm x 30cm |
Platneni cipelarnik sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
PJJSC003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5903769979240 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 161 x 51 x 28cm |
Modularna polica za knjige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WYJ-072
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064848 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 63 x24,5 x80 |
Čiviluk sa policom za obuću
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311EBLACK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089062516 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Policu: 62cm x 41cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.