Zahvaljujući prozračnoj mreži koja propušta vazduh, roditelji uvek imaju na oku svoju decu i mogu da komuniciraju sa njima. Zahvaljujući spoljnom cibzaru deca ne mogu samostalno da napuste ogradu. Održavanje je vrlo jednostavno – samo prebrišite ogradicu vlažnom krpom bez deterdženta. Tkanina se može ukloniti. Materijal: Oksford tkanina, kvalitetna, bezbedna i bez mirisa, čelične cevi, adapteri, vakuumske stopice. Dimenzije pakovanja: 63*18*18 cm Težina ogradice: 7,9 kg
Ogradica za bebe Ježić 150*200 cm
Šifra proizvoda:
20042
Kategorije: Besplatna dostava, Ogradice za bebe, Oprema za bebe
11.490,00 RSD
5 na zalihama
5 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Brend | Playtime |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ogradica za bebe Ježić 150*200 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 421
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70421
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684332 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 431
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70431
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685292 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 432
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70432
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685308 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 441
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70441
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687661 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 A003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70A003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5902605479555 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.