Nordic Coast podloga za igru,100x100cm
Šifra proizvoda:
jb51127074
Kategorije: Pamučne podloge za igru, Podloge za igru I tepisi
9.490,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Nordic Coast |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | TAMNO BEŽ |
| Sezona | PROLEĆE/LETO |
| Zemlja porekla | Poljska |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Nordic Coast podloga za igru,100x100cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru puzzle city Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.484,00 RSD
SKU:
0121
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868801212 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 01 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA020
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003440 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM City 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA018
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003426 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Avioni+ABCeda“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
19976
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Sklopiva dvostrana podloga „Park“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
20016
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza + Velike životinje 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21425
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449786 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.