Nordic Coast podloga za igru,100x100cm
Šifra proizvoda:
jb51127073
Kategorije: Pamučne podloge za igru, Podloge za igru I tepisi
9.490,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Nordic Coast |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Bež |
| Sezona | PROLEĆE/LETO |
| Zemlja porekla | Poljska |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Nordic Coast podloga za igru,100x100cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 36el. 154×154 Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA001
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769971008 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 154cm x 154cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Park“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
20016
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Sklopiva dvostrana podloga „Zeka“ 120x120x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.590,00 RSD
SKU:
20025
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| EAN | 8606112449472 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Premijum D&B sklopiva podloga sa dva lica Zabavan dan 147x196x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
20133
| Brend | Duck&Bear |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza+Zoo vrt 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21382
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449885 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Luna park + Vesela ABCeda 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21426
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449908 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.