ModernHome noćni stočić – sto za kafu loft Opis proizvoda: Sto za kafu je funkcionalan komad nameštaja savršen za dnevnu sobu i spavaću sobu. Ima čvrstu metalnu konstrukciju i gornju ploču izrađenu od MDF ploče prekrivene furnirom koji imitira drvo. Njegov jednostavan, loft dizajn dopunjen je praktičnim držačem za časopise koji omogućava skladištenje omiljenih časopisa. Pakovanje: Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, svi elementi stola su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 44 x 49 x 8 cm, Težina: 3.7 kg Šifra proizvođača: YLT-1203
NOĆNI STOČIĆ STO ZA KAFU LOFT
Šifra proizvoda:
YLT-1203-1330
Kategorije: Police i organizacija doma, Police za odlaganje
6.390,00 RSD
15 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
15 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,7 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769970322 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „NOĆNI STOČIĆ STO ZA KAFU LOFT“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER04
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0003
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Stalak za cipele i jakne sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GH-202 BLACK
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089066729 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 190 x66 x28 |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |
Modularna polica za knjige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WYJ-072
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064848 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 63 x24,5 x80 |
Polica za cveće light walnut ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJPS0011L
| Težina | 4,48 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Dečiji kutak, Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817002436 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 69,5 x34 34cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.