Noćni stočić Deva u beloj boji brenda ModernHome je savršen dodatak za spavaću sobu ili dnevnu sobu. Ovaj višenamenski stočić ima elegantan i funkcionalan dizajn koji ga čini izuzetno korisnim u različitim prostorima. Idealan kao noćni stočić pored kreveta ili kao stočić za kafu u dnevnoj sobi, noćni stočić Deva pruža praktičnost i stil. Njegove nogare i ručka izrađene su od kvalitetnog borovog drveta, što mu daje prirodan i topao izgled. Otporan je i stabilan, pružajući dugotrajan komad nameštaja koji će se lako uklopiti u vaš enterijer. Radna površina stola je laminirana, što ga čini jednostavnim za održavanje i čišćenje. Stočić je opremljen fiokom koja ima ručku za lako otvaranje i zatvaranje, čime pruža dodatni prostor za odlaganje sitnica. Sa svojom malom, kompaktnom veličinom, noćni stočić Deva se lako uklapa u različite prostore, čineći ga idealnim rešenjem za manje prostorije. Osim toga, njegova stabilna konstrukcija omogućava bezbedno postavljanje različitih predmeta na površinu stola. Montaža ovog stočića je brza i jednostavna, omogućavajući vam da brzo uživate u svim prednostima koje noćni stočić Deva nudi. Uz ModernHome Deva noćni stočić, dodajte funkcionalnost i sofisticiran izgled vašem domu.
Nocni stocic 1 fioka Deva Bela
Šifra proizvoda:
WYJ-085 WHITE-477
Kategorije: Mega popusti, Police i organizacija doma, Police za odlaganje
8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.7.840,00 RSDTrenutna cena je: 7.840,00 RSD.
4 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
4 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903089067313 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Nocni stocic 1 fioka Deva Bela“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz polica bolzz step 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB03BEL
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564861 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75cm x 34,5 x 31cm |
Bolzz polica bolzz step 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB04BEL
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 36,5cm x 34,5cm |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG002
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 97cm x 45cm |
Modularna polica za knjige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WYJ-072
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064848 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 63 x24,5 x80 |
Čiviluk sa 2 police police
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311FBLACK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089068204 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Police: 62cm x 41cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.