Blaster uključuje poseban kod koji vam omogućava da iskoristite ekskluzivni virtuelni sadržaj na Robloxu. Umetnite 3 strelice u šaržer, pomerite klizač da napunite blaster i povucite okidač da ispalite 1 strelicu. Nerf Roblox MM2: Dartbringer blaster uključuje 3 zvanične Nerf Elite strelice od pene za potpuno punjenje unutrašnjeg šaržera. Zvanične Nerf strelice su testirane i odobrene za performanse i kvalitet i odlične su za igre u zatvorenom i na otvorenom! Preporučeno je nositi naočare uz igranje sa ovom igračkom (naočare nisu uključene u set).
Nerf Roblox MM2 Dartbringer
Šifra proizvoda:
p1037330
Kategorije: Akcione figure i roboti, Igračke
Ovaj Nerf Roblox MM2: Dartbringer blaster za ispaljivanje strelica inspirisan je onima koje je Nikilis koristio u Roblox doživljaju MM2!
3.799,00 RSD Originalna cena je bila: 3.799,00 RSD.3.499,00 RSDTrenutna cena je: 3.499,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Nerf |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 5010994111595 |
| Uzrast | 8+ Godina |
| Zemlja porekla | NRK |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Nerf Roblox MM2 Dartbringer“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.