Sa svojim prostranim pregradama i više džepova, ovaj ranac pruža dovoljno prostora za smeštanje nekoliko Nerf igračaka.
Ranac je napravljen da izdrži zahteve aktivne igre. Ima podesive kaiševe za ramena i postavu na leđima za udobno nošenje, čak i tokom dužih avantura. Moderan i cool dizajn ističe poznati Nerf logo, čineći ga neophodnim dodatkom za svakog ljubitelja Nerf igračaka.
Bilo da dete odlazi u školu, izlet, kod drugara ili jednostavno želi da nosi svoje omiljene igračke ili knjige Nerf ranac je uvek tu. Takođe može biti odlična ideja za poklon za rođendane, praznike ili posebne prilike za sve obožavatelje Nerf igračaka.
Nerf ranac
Šifra proizvoda:
p1037339
Kategorije: Rančevi, Školski pribor
Ovo je moderni i funkcionalni Ranac za decu Nerf, što može biti ultimativni dodatak za ljubitelje Nerf igračaka u pokretu. Ovaj ranac je dizajniran da pruži praktičnost i stil, omogućavajući deci da lako nose svoje omiljene Nerf igračke i aksesoare.
1.787,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Nerf |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 5054903823445 |
| Uzrast | 10+ Godina |
| Zemlja porekla | NRK |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Nerf ranac“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Deciji plisani ranac zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0671
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10,5×26,5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji plisani ranac meda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0753
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10.5×26.5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac crni milla 0859
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0859
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x32x16 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac dino milla 0862
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0862
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 38x29x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac ljubicasti jednorog milla 0871
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0871
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 42x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac svemir milla 0872
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0872
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 42x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.