NAVA NV10-262-111 TERMO PUTNA ŠOLJA SA SLAMKOM 450ML PL AVA NV10-262-111 Putna šolja sa slamkom zapremine 450 ml od nerdjajućeg čelika je inovativan
Nava nv10-262-111 termo putna šolja sa slamkom 450ml plava
Šifra proizvoda:
NV10-262-111
Kategorije: Oprema za bebe, Police i organizacija doma, Termosi i termo torbe
1.070,00 RSD
2 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
2 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Nava |
| EAN | 5205746003482 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Recenzije kupaca
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 434
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70434
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685322 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 440
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70440
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687654 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP3
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165683373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
ALBEROMIO GNEZDO ZA BEBE 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.256,00 RSD
SKU:
ALBGNEZDO416
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684660 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 80cm x 45cm |








