NAVA NV10-110-003 TERMOS BOCA 350ML ZELENA NV10-110-003 Boca za vodu od nerdjajućeg čelika 350 ml oduševiće I mlade I stare. To je inovativan proizvod
Nava nv10-110-003 termos boca 350ml zelena
Šifra proizvoda:
NV10-110-003
Kategorije: Oprema za bebe, Police i organizacija doma, Termosi i termo torbe
1.120,00 RSD
3 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
3 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Nava |
| EAN | 5205746003406 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Recenzije kupaca
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 430
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70430
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685285 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
AlberomioPodloga za previjanje dece PT70 439
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70439
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687647 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 A002
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70A002
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5902605479548 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP3
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP4
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP4
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685940 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165683373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |








