Napravite svoj nakit od pravog kamenja birajući ga na osnovu boje ili značenja! Ovaj kreativni komplet vam omogućava da napravite 16 narukvica i ogrlica od pravog kamenja. Deca mogu pratiti korake detaljno opisane u brošuri sa uputstvima korak po korak kako bi napravila svaki dizajn nakita. Ali mogu i da izaberu kamenje koje više vole, koje prati njihovo raspoloženje ili koje će im doneti sreću! Svaki kamen odgovara određenoj situaciji! Nedostatak hrabrosti? Izaberite lapis lazuli! Naravno, moguće ih je kombinovati za nakit sa višestrukim efektima! Ostali dodaci upotpunjuju ovaj set za još više stila: biseri, bočice, obojeni konac… Ova kreativna aktivnost pomaže u razvoju fine motorike i kreativnosti i potrebno je oko 8 sati da se napravi 16 komada nakita. Idealno za decu uzrasta 8 i više godina.
NAPRAVI 16 SRECNIH NARUKVICA
Šifra proizvoda:
J07938
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
3.600,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
8 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,09 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217379384 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „NAPRAVI 16 SRECNIH NARUKVICA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.