Komplet za izgradnju kamiona, mini blokovi. Materijal plastika. _x000D_
Asortiman od 8 vrsta kamiona u displeju, dimenzije zbirne kutije: 11,6 x 15,4 x 34,2 cm (8 vrsta kamiončića – 475 kocki ukupno). Svako vozilo se prodaje zasebno. Dimenzije pojedinačne kutije: 11×3,5×16,5 cm. Sakupite svih 8 vozila i složite jedan veliki kamion dimenzije:10,7×10,2×19,6 cm. Starost: 6+_x000D_
Ovo je idealan set za nadobudne graditelje i kreativce svih uzrasta. Set mini cigli za izgradnju sofisticiranih mini kamiona: kiper, bager, rovokopač, kopač tunela itd. Asortiman od 8 tipova kamiona koje možete izabrati u zajedničkom prikazu. Sakupite ih sve i napravite jedan fantastičan veliki kamion.
N-Brik mini kockice za slaganje- kamioni, 8 vrsta
Šifra proizvoda:
31-511000
Kategorije: Igračke, Konstruktori
399,00 RSD
51 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
51 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223315118 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „N-Brik mini kockice za slaganje- kamioni, 8 vrsta“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.