Flašica za vodu sa posudom za pse i macke Sadrži i poseban odeljak za granule. Poseban dizajn koji odgovara svim rasama pasa i macaka. Poseduje dozer i zaštitu protiv curenja. U ponudi su 2 boje – zelena i roze.
MULTIFUNKCIONALNA FLASICA ZA PSE I MACKE GREEN
Šifra proizvoda:
wOUT0056
Kategorije: Mega popusti, Pet program
1.199,00 RSD Originalna cena je bila: 1.199,00 RSD.1.079,00 RSDTrenutna cena je: 1.079,00 RSD.
39 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
39 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MULTIFUNKCIONALNA FLASICA ZA PSE I MACKE GREEN“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Masinica za sisanje ljubimaca Basic
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
5996415034462
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034462 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Masinica za sisanje ljubimaca 09281-2016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
4015110005230
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110005230 |
| Brend | Wahl |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
Trimer za životinje 09962-2016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.190,00 RSD
SKU:
4015110009344
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110009344 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Plisani krevet za kucne ljubimce 60cm tamno sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15297_1-529
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008810 |
Ranac za kucne ljubimce BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ME04-01 BLACK-536
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978366 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 02
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO2-3917
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170361 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.