Putovanje je najbolji način da se ponovo povežemo sa sobom. Testirajte! Ali prvo se pobrinite za kofer i beauty case iz Movom kolekcije Riga. Udobni su, praktični i sigurni. Odaberite jednu od neverovatne palete boja. Svako putovanje će vam pokazati stvari koje o sebi niste znali. Uživajte!_x000D_
_x000D_
Beauty case sadrži dva odeljka, ogledalo i džep za poboljšanje organizacije. Poseduje traku za prilagođavanje Vaše toaletne torbe za nošenje zakačene za kofer a možete je i nositi na ramenu, zahvaljujući kaišu koga možete podesiti.
MOVOM RIGA ženski neseser – sky blue
Šifra proizvoda:
8435578327303
Kategorije: Koferi i putne torbe, Neseseri
2.830,00 RSD
16 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,94 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435578327303 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | sky blue |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | RIGA |
| Materijal | ABS |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MOVOM RIGA ženski neseser – sky blue“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS WHITTON muški neseser – tamno siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.724,00 RSD
SKU:
8447444001453
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8447444001453 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Tamno siva |
| Dimenzija | 25 cm • 15 cm • 12 cm |
| Kolekcija | WHITTON |
| Materijal | poliester + eko koža |
| Pol | muški |
PEPE JEANS NORA kofer 55 cm – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.451,00 RSD
SKU:
8435692794838
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794838 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 40 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 37,00 L |
| Kolekcija | NORA |
| Materijal | ABS |
| Pol | ženski, tinejdžerke |
MOVOM GIRL POWER dečiji neseser sa 2 pregrade – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.290,00 RSD
SKU:
8435692794524
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794524 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 26 cm • 16 cm • 12 cm |
| Kapacitet | 4,58 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – powder pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793497
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793497 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | powder pink |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečija putna torba – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.455,00 RSD
SKU:
8435692795163
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692795163 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 41 cm • 21 cm • 21 cm |
| Kapacitet | 18,08 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD HAPPY PETS dečiji kofer 50 cm – zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.283,00 RSD
SKU:
8435692798171
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692798171 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Zelena |
| Kapacitet | 33,00 L |
| Kolekcija | HAPPY PETS |
| Materijal | ABS |
| Točkići | 4 dupla točkića |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.