Vaš saveznik u trenucima kada poželite da se pojavite u nekom skrivenom kutku sveta, je koelkcija kofera Inari brenda Movom. Visoko otporni materijal, koferi različitih kapaciteta i elegantnog izgleda, biće Vaš najbolji saveznik za putovanje, uživanje i istraživanje sveta. Ne plašite se da ostavite sve iza sebe i krenete na put svog života, da pronađete sebe i budete bilji nego što ste već bili. Samo napred u nove izazove!
MOVOM PP Set kofera 3/1 – žuta
Šifra proizvoda:
8435692746653
Kategorije: Dečiji koferi, Koferi i putne torbe
25.228,00 RSD
2 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
2 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692746653 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Žuta |
| Kolekcija | INARI |
| Materijal | PP |
| Točkići | 4 dupla točkića |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MOVOM PP Set kofera 3/1 – žuta“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – ljubičasta
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692794883
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794883 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Ljubičasta |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | ženski, tinejdžerke |
MOVOM GIRL POWER dečija torba na rame – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.459,00 RSD
SKU:
8435692794548
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794548 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 25 cm • 21 cm • 11 cm |
| Kapacitet | 4,50 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
MOVOM GIRL POWER dečiji neseser sa 2 pregrade – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.290,00 RSD
SKU:
8435692794524
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794524 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 26 cm • 16 cm • 12 cm |
| Kapacitet | 4,58 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
MOVOM GIRL POWER dečija torba za sport – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
8435692794494
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794494 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 32 cm • 42 cm • 0,5 cm |
| Kapacitet | 7,00 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
MOVOM GIRL POWER dečiji kofer 55 cm – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.704,00 RSD
SKU:
8435692797983
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692797983 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 38 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 35,00 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – teget
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793466
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793466 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.