Vaš saveznik u trenucima kada poželite da se pojavite u nekom skrivenom kutku sveta, je koelkcija kofera Inari brenda Movom. Visoko otporni materijal, koferi različitih kapaciteta i elegantnog izgleda, biće Vaš najbolji saveznik za putovanje, uživanje i istraživanje sveta. Ne plašite se da ostavite sve iza sebe i krenete na put svog života, da pronađete sebe i budete bilji nego što ste već bili. Samo napred u nove izazove!
MOVOM PP Set kofera 3/1 – sky blue
Šifra proizvoda:
8435692759615
Kategorije: Koferi, Koferi i putne torbe
25.228,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
5 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692759615 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | sky blue |
| Kolekcija | INARI |
| Materijal | PP |
| Točkići | 4 dupla točkića |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MOVOM PP Set kofera 3/1 – sky blue“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MOVOM GIRL POWER dečija torba na rame – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.459,00 RSD
SKU:
8435692794548
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794548 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 25 cm • 21 cm • 11 cm |
| Kapacitet | 4,50 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
MOVOM GIRL POWER dečiji kofer 55 cm – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.704,00 RSD
SKU:
8435692797983
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692797983 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 38 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 35,00 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – powder pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793497
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793497 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | powder pink |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793459
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793459 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – bež
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793480
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793480 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečiji set kofera 2/1 – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.958,00 RSD
SKU:
8435692797945
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692797945 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 38 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 46 cm • 65 cm • 23 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 35,00 L, srednji kofer: 56,00 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.