Vaš saveznik u trenucima kada poželite da se pojavite u nekom skrivenom kutku sveta, je koelkcija kofera Inari brenda Movom. Visoko otporni materijal, koferi različitih kapaciteta i elegantnog izgleda, biće Vaš najbolji saveznik za putovanje, uživanje i istraživanje sveta. Ne plašite se da ostavite sve iza sebe i krenete na put svog života, da pronađete sebe i budete bilji nego što ste već bili. Samo napred u nove izazove!
MOVOM PP Set kofera 3/1 – bela
Šifra proizvoda:
8435692746639
Kategorije: Koferi, Koferi i putne torbe
25.228,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
1 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692746639 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| Kolekcija | INARI |
| Materijal | PP |
| Točkići | 4 dupla točkića |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MOVOM PP Set kofera 3/1 – bela“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS WHITTON muški neseser – tamno siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.724,00 RSD
SKU:
8447444001453
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8447444001453 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Tamno siva |
| Dimenzija | 25 cm • 15 cm • 12 cm |
| Kolekcija | WHITTON |
| Materijal | poliester + eko koža |
| Pol | muški |
PEPE JEANS NORA kofer 55 cm – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.451,00 RSD
SKU:
8435692794838
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794838 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 40 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 37,00 L |
| Kolekcija | NORA |
| Materijal | ABS |
| Pol | ženski, tinejdžerke |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793473
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793473 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Zelena |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – powder pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793497
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793497 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | powder pink |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793459
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793459 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD ONE WORLD dečiji neseser – pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.295,00 RSD
SKU:
8435578391144
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435578391144 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Pink |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | ONE WORLD |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.