Ponesite sa sobom sve što Vam je potrebno za neverovatno putovanje u koferima i neseserima iz kolekcije Movom Galaxy. Jedino, biće teško da se odlučite koja Vam se boja najviše sviđa!_x000D_
_x000D_
Beauty case sadrži dva odeljka, ogledalo i džep za poboljšanje organizacije. Poseduje traku za prilagođavanje Vaše toaletne torbe za nošenje zakačene za kofer a možete je i nositi na ramenu, zahvaljujući kaišu koga možete podesiti._x000D_
_x000D_
MOVOM GALAXY ženski neseser – teget
Šifra proizvoda:
8435578389202
Kategorije: Koferi i putne torbe, Neseseri
2.730,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
4 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435578389202 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kolekcija | GALAXY |
| Materijal | ABS |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MOVOM GALAXY ženski neseser – teget“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS NORA kofer 55 cm – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.451,00 RSD
SKU:
8435692794838
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794838 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 40 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 37,00 L |
| Kolekcija | NORA |
| Materijal | ABS |
| Pol | ženski, tinejdžerke |
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – teget
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692797136
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692797136 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
MOVOM GIRL POWER dečiji neseser sa 2 pregrade – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.290,00 RSD
SKU:
8435692794524
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794524 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 26 cm • 16 cm • 12 cm |
| Kapacitet | 4,58 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečija torba na rame – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.490,00 RSD
SKU:
8435692795200
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692795200 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 25 cm • 21 cm • 11 cm |
| Kapacitet | 4,50 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečiji set kofera 2/1 – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.958,00 RSD
SKU:
8435692797945
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692797945 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 38 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 46 cm • 65 cm • 23 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 35,00 L, srednji kofer: 56,00 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD ONE WORLD dečiji kofer 55 cm – pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.900,00 RSD
SKU:
8435578391113
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435578391113 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Pink |
| Dimenzija | 40 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 37,00 L |
| Kolekcija | ONE WORLD |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.