Ponesite sa sobom sve što Vam je potrebno za neverovatno putovanje u koferima i neseserima iz kolekcije Movom Galaxy. Jedino, biće teško da se odlučite koja Vam se boja najviše sviđa!_x000D_
_x000D_
Beauty case sadrži dva odeljka, ogledalo i džep za poboljšanje organizacije. Poseduje traku za prilagođavanje Vaše toaletne torbe za nošenje zakačene za kofer a možete je i nositi na ramenu, zahvaljujući kaišu koga možete podesiti._x000D_
_x000D_
MOVOM GALAXY ženski neseser – tamno siva
Šifra proizvoda:
8435578389196
Kategorije: Koferi i putne torbe, Neseseri
2.730,00 RSD
11 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
11 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435578389196 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Tamno siva |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kolekcija | GALAXY |
| Materijal | ABS |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MOVOM GALAXY ženski neseser – tamno siva“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS WHITTON muški neseser – tamno siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.724,00 RSD
SKU:
8447444001453
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8447444001453 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Tamno siva |
| Dimenzija | 25 cm • 15 cm • 12 cm |
| Kolekcija | WHITTON |
| Materijal | poliester + eko koža |
| Pol | muški |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793473
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793473 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Zelena |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793459
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793459 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečiji neseser – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.110,00 RSD
SKU:
8435692797952
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692797952 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD ONE WORLD dečiji neseser – pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.295,00 RSD
SKU:
8435578391144
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435578391144 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Pink |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | ONE WORLD |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD SPRING DREAM dečiji neseser – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
8435692775059
| Težina | 0,94 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692775059 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | SPRING DREAM |
| Materijal | ABS |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.