Ponesite sa sobom sve što Vam je potrebno za neverovatno putovanje u koferima i neseserima iz kolekcije Movom Galaxy. Jedino, biće teško da se odlučite koja Vam se boja najviše sviđa!_x000D_
_x000D_
Beauty case sadrži dva odeljka, ogledalo i džep za poboljšanje organizacije. Poseduje traku za prilagođavanje Vaše toaletne torbe za nošenje zakačene za kofer a možete je i nositi na ramenu, zahvaljujući kaišu koga možete podesiti._x000D_
_x000D_
MOVOM GALAXY ženski neseser – crna
Šifra proizvoda:
8435692763681
Kategorije: Koferi i putne torbe, Neseseri
2.730,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
5 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692763681 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kolekcija | GALAXY |
| Materijal | ABS |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MOVOM GALAXY ženski neseser – crna“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – khaki
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692794937
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794937 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | khaki |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – ljubičasta
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692794883
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794883 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Ljubičasta |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | ženski, tinejdžerke |
MOVOM GIRL POWER dečiji neseser sa 2 pregrade – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.290,00 RSD
SKU:
8435692794524
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794524 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 26 cm • 16 cm • 12 cm |
| Kapacitet | 4,58 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – teget
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793466
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793466 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793459
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793459 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečija putna torba – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.455,00 RSD
SKU:
8435692795163
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692795163 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 41 cm • 21 cm • 21 cm |
| Kapacitet | 18,08 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.