Ponesite sa sobom sve što Vam je potrebno za neverovatno putovanje u koferima i neseserima iz kolekcije Movom Galaxy. Jedino, biće teško da se odlučite koja Vam se boja najviše sviđa!_x000D_
_x000D_
Set dva kofera sa četiri dupla točkića omogućava udobnu, glatku vožnju i pokretljivost bez napora. Zatvaranje bočnom kombinacijom povećava sigurnost prtljaga. Unutrašnjost kofera je organizovana radi preglednijeg rasporeda Vaših stvari.
MOVOM ABS Set kofera 2/1 – crvena
Šifra proizvoda:
8435578389868
Kategorije: Koferi, Koferi i putne torbe
14.773,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
1 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435578389868 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crvena |
| Kolekcija | GALAXY |
| Materijal | ABS |
| Točkići | 4 dupla točkića |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MOVOM ABS Set kofera 2/1 – crvena“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS WHITTON muški neseser – tamno siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.724,00 RSD
SKU:
8447444001453
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8447444001453 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Tamno siva |
| Dimenzija | 25 cm • 15 cm • 12 cm |
| Kolekcija | WHITTON |
| Materijal | poliester + eko koža |
| Pol | muški |
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – khaki
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692794937
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794937 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | khaki |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – ljubičasta
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692794883
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794883 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Ljubičasta |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | ženski, tinejdžerke |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793473
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793473 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Zelena |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD HAPPY PETS dečiji kofer 50 cm – zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.283,00 RSD
SKU:
8435692798171
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692798171 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Zelena |
| Kapacitet | 33,00 L |
| Kolekcija | HAPPY PETS |
| Materijal | ABS |
| Točkići | 4 dupla točkića |
ROLL ROAD SPRING DREAM dečiji neseser – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
8435692775059
| Težina | 0,94 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692775059 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | SPRING DREAM |
| Materijal | ABS |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.