Ponesite sa sobom sve što Vam je potrebno za neverovatno putovanje u koferima i neseserima iz kolekcije Movom Galaxy. Jedino, biće teško da se odlučite koja Vam se boja najviše sviđa!_x000D_
_x000D_
Set dva kofera sa četiri dupla točkića omogućava udobnu, glatku vožnju i pokretljivost bez napora. Zatvaranje bočnom kombinacijom povećava sigurnost prtljaga. Unutrašnjost kofera je organizovana radi preglednijeg rasporeda Vaših stvari.
MOVOM ABS Set kofera 2/1 – champagne
Šifra proizvoda:
8435578388951
Kategorije: Koferi, Koferi i putne torbe
14.773,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
1 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435578388951 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | champagne |
| Kolekcija | GALAXY |
| Materijal | ABS |
| Točkići | 4 dupla točkića |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MOVOM ABS Set kofera 2/1 – champagne“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – teget
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692797136
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692797136 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692797143
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692797143 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692794920
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794920 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
MOVOM GIRL POWER dečija torba za sport – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
8435692794494
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794494 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 32 cm • 42 cm • 0,5 cm |
| Kapacitet | 7,00 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – teget
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793466
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793466 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793459
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793459 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.