Auto sedište Multi i-size je specijalno dizajnirano da obezbedi sigurnost i udobnost vašeg deteta tokom putovanja
Pogodan je za upotrebu okrenut unazad od 40 do 87 cm, obezbeđujući pravilan položaj vašeg deteta
Odlikuje se podesivim karakteristikama koje uključuju ergonomsku ručku, višepoložajni naslon za glavu od memorijske pene, nadstrešnicu visinu pojasa u 3 pozicije, pojas u 5 tačaka sa mekim jastučićima za ramena i donji poklopac sa kopčom, kao i pojaseve
Dodatno, stolica je opremljena mekim i udobnim jastukom koji detetu pruža veću udobnost tokom putovanja
Tapacirung stolice se skida i lako se čisti, što olakšava održavanje i negu proizvoda
Proizvod je testiran u skladu sa ECE R129/03 Test Regulativom, što garantuje visok stepen bezbednosti i usklađenost sa standardima
Auto sedište Multi i-size je kompatibilno sa kolicima Kali, Tokio, Rio, Ciara, Rafaello, što ga čini pogodnim i praktičnim izborom za roditelje
Dimenzije: 73x42x33 cm
Dimenzije pakovanja: 45x75x88 cm
Težina kg: 3
Moni autosedište multi beige ( CAN1738 )
Šifra proizvoda:
CAN1738
Kategorije: Auto-sedišta, Auto-sedišta do 13kg, Oprema za bebe
7.950,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Moni |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Moni autosedište multi beige ( CAN1738 )“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 423
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70423
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684356 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 431
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70431
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685292 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 437
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70437
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687623 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP2
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP2
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
ALBEROMIO GNEZDO ZA BEBE 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.256,00 RSD
SKU:
ALBGNEZDO416
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684660 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 80cm x 45cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.