Format: 28×42.3cm, Broj strana: 32, Pismo: latinica, Povez: tvrd
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Šifra proizvoda:
p1000061
Kategorije: Igračke, Knjige za decu
„Moja velika knjiga o sportu i igrama“ sadrži činjenice i zanimljivosti o olimpijskim i drugim sportovima, poznatim društvenim igrama i tradicionalnim igrama koje su nekada bile neizostavni deo dečije zabave. Čitajući knjigu možete saznati kako su nastali popularni sportovi i njihova pravila, a sa nekim sportovima ćete se sigurno susresti po prvi put. Osim fudbala, tenisa, košarke i odbojke upoznajte sportove poput skvoša, kartinga, bacanja kladiva i mnoge druge. Knjiga je obogaćena ilustracijama koje prate tekst i koje će probuditi intresovanje dece za dodatnim znanjem o sportu i fizičkoj aktivnosti.
1.199,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Moja velika knjiga o sportu i igrama“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Box set 339604k
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.349,00 RSD
SKU:
BA339604
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kina |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.