Otkrijte kreativni svet crtanja i pisanja uz Moj tablet za pisanje 104964 brenda Buki! Ovaj inovativni tablet omogućava deci (i odraslima) da izraze svoju maštu bez upotrebe papira. Idealan je za crtanje, pisanje beleški, rešavanje zadataka ili jednostavno zabavu – bilo kod kuće, u školi ili na putovanju.
Karakteristike proizvoda:
• LCD ekran osetljiv na dodir – jednostavno crtanje i pisanje
• Jednostavno brisanje jednim klikom
• Lagani i prenosiv dizajn – savršen za putovanja
• Ekološki prihvatljiv – štedi papir i štiti okolinu
• Dizajniran za decu – bezbedan, zabavan i edukativan
Buki tablet za pisanje je odličan alat za učenje, razvoj fine motorike i kreativno izražavanje.
Moj tablet za pisanje 104964
Šifra proizvoda:
BA104964
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
YouTube: https://www.youtube.com/embed/-atEY_NvoRo?feature=oembed
2.199,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Buki |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Moj tablet za pisanje 104964“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.