Ovekovečite bebine nežne uspomene u ovom prelepom foto ramu. Sadrži prostor za fotografiju i još jedan za bebin mali otisak stopala ili ruke. Uključeni komplet za livenje gline „uradi sam“ omogućiće vam da lako napravite otisak. Kada napravite ram, možete ga okačiti gde god želite i ukrasiti svoj dom. Originalni i idealan poklon za bebinu proslavu.
MOJ RAM USPOMENA
Šifra proizvoda:
K970400
Kategorija: Pokloni za bebe
2.789,00 RSD
36 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
36 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100126 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MOJ RAM USPOMENA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ogledalo za dečiju sobu, oblak 20 x15cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.300,00 RSD
SKU:
117
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Ogledalo za dečiju sobu, zeke
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.500,00 RSD
SKU:
119
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Ram za sličicu sa ultrazvuka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.370,00 RSD
SKU:
123
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Stalak za narukvice iz porodilišta sa persnolazacijom 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.240,00 RSD
SKU:
129
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Personalizovani drveni ram za slike Moja prva godina 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.100,00 RSD
SKU:
133
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Personalizovani drveni ram za slike Moja prva godina 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.100,00 RSD
SKU:
134
| Težina | 0,9 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.