MODULARNA POLICA ZA KNJIGE MODERNHOME Svaki enterijer zahteva pravi završni dodir koji će mu pružiti odgovarajući stil. Modularna polica je odličan dodatak modernom dnevnom boravku. Zahvaljujući opcijama konfiguracije, vi odlučujete koju ulogu će imati u vašem prostoru. Biblioteka, TV komoda ili cipelarnik su samo neki od primera primene nameštaja brenda ModernHome. Moderan izgled nameštaja savršeno će dati pravi izgled bilo kom prostoru, kako u modernim, tako i u elegantnim klasičnim enterijerima.Telo svih elemenata izrađeno je od laminiranog drveta, što ga čini otpornim na sve ogrebotine i promene boje čak i nakon intenzivne upotrebe.Cela struktura sastoji se od tri elementa: dva veća dela i kvadrat. Mogućnost bilo kakvog rasporeda znači da može ispuniti mnoge funkcije koje su prilagođene vašim potrebama.Dizajneri su se pobrinuli da sve ima svoje mesto, pa je polica opremljena pregradama koje će vam omogućiti da organizujete knjige, dekoracije ili obuću. DIMENZIJE Širina: 63cm Dubina: 24.5cm Visina: 80 cm SPECIFIKACIJE Materijal: Laminirana iverica Konstrukcija: Modularna Bela boja Težina: 17 kg Pakovanje: Posebno ojačan karton Šifra proizvođača: WYJ-072 Proizvođač: ModernHome
Modularna polica za knjige
Šifra proizvoda:
WYJ-072
Kategorije: Mega popusti, Police i organizacija doma, Police za odlaganje
11.390,00 RSD Originalna cena je bila: 11.390,00 RSD.10.200,00 RSDTrenutna cena je: 10.200,00 RSD.
3 na zalihama
Troškovi dostave: 1.100,00 RSD
3 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064848 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 63 x24,5 x80 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Modularna polica za knjige“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz step 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB03BEL
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564861 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75cm x 34,5 x 31cm |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Bolzz ugaona polica bamboo 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
BOLBAMB0005
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564915 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 162cm x 42cm |
Čiviluk sa 2 police police
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311FBLACK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089068204 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Police: 62cm x 41cm |
Kesper ksp69243 polica za vino borovo drvo fsc 15 flaša 50x50y28cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.150,00 RSD
SKU:
KSP69243
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| EAN | 4000270692437 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.