Mini stoni fudbal drveni 70×35 cm ECOTOYS Ovaj mini stoni fudbal je savršen za porodične igre i zabavu sa prijateljima. Dimenzije stola od 70×35 cm omogućavaju jednostavno postavljanje na stolove svih veličina, a njegova čvrsta drvena konstrukcija osigurava dugotrajnost. Sa metalnim šipkama i jasnim oznakama za igrače, pruža realističnu fudbalsku igru. U pakovanju dolazi sa lopticama i jednostavnim mehanizmima za povratak lopte. Idealan je za razvijanje takmičarskog duha i koordinacije kod dece, a može poslužiti i kao zabava za odrasle.
Mini stoni fudbal drveni 70×35 cm ECOTOYS
Šifra proizvoda:
HM237401-3275
Kategorije: Igračke, Mega popusti, Sportske igračke
3.662,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
1 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4,7 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817003938 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Mini stoni fudbal drveni 70×35 cm ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.