EcoToys Mini Kuhinjski Roštilj za Decu sa Dodacima Opis proizvoda: Set za roštiljanje je sjajna zabava za decu. Sadrži čak 69 elemenata, uključujući roštilj sa zvukovnim i svetlosnim efektima, što dodaje realizam igri. Deca takođe mogu seći neke elemente, razvijajući svoje motoričke veštine. Ovo je bezbedna igračka za decu koja ih podstiče da stvaraju kulinarske avanture i razvijaju svoju kreativnost. Pakovanje: Igračka je upakovana u šarenu kutiju, svi elementi su pravilno obezbeđeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 38.5 x 29 x 10 cm, Težina: 0.85 kg Šifra proizvođača: HC487931
MINI KUHINJSKI ROŠTILJ ZA DECU SA DODACIMA ECOTOYS
Šifra proizvoda:
HC487931-1339
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte, Mega popusti
3.490,00 RSD Originalna cena je bila: 3.490,00 RSD.3.190,00 RSDTrenutna cena je: 3.190,00 RSD.
24 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
24 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,9 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970278 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MINI KUHINJSKI ROŠTILJ ZA DECU SA DODACIMA ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.