Pretvorite dečju sobu ili vrt u pravo košarkaško igralište s ovim mini košarkaškim setom. Obruč za košarku ima ploču od čvrste plastike. Da bi se uštedelo mesto, obruč se može preklopiti prema ploči i ponovo rasklopiti za igru. Mini košarkaška lopta se može naduhati. Lagane konstrukcije lako se ponesu. Odlično za poneti na izlet ili godišnji odmor._x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
• Dečiji mini košarkaški set 30 x 23 cm._x000D_
• Plastična ploča 26 x 32 cm, obruč 17 cm, loptica 11 cm._x000D_
• Materijal izrade: kvalitetna plastika._x000D_
• Dolazi sa stezaljkom – nosačem za postavljanje preko vrata ili se može montirati na zid._x000D_
• U setu: lopta, igla za pumpu, nosiva ploča, obruč, mreža ispod obruča i stezaljka za jednostavnu montažu._x000D_
• Otisnut višebojni, dinamički, sportski uzorak._x000D_
• Za igru na otvorenom/zatvorenom._x000D_
Dob: 3+._x000D_
_x000D_
Pakovanje: 35x9x30cm._x000D_
Težina: 250g.
Mini košarkaški set 30*23 cm
Šifra proizvoda:
63-117000
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
499,00 RSD
69 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
69 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223631171 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Mini košarkaški set 30*23 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.