Ovaj dečji mikroskop omogućuje deci da zadovolje svoju znatiželju za znanjem i istražuju šarm i misterije mikroskopskog sveta. Set ima sve što je deci potrebno za izvođenje naučnih eksperimenata i razvijanje praktičkih veština. Set uključuje kolekciju dodataka kao što su pinceta, špakla, strugalica i dr., uključujući listove mikroskopa, bočice za sakupljanje za poboljšanje naučne pismenosti. Lagani dizajn i zanimljive karakteristike mikroskopa nadahnjuju istraživanje i podstiču razvoj u detinjstvu, istovremeno promičući zdravo i zabavno iskustvo učenja. Savršeni obrazovni set za biologiju. _x000D_
_x000D_
-Vrsta: kreativni, istraživački STEM set za decu._x000D_
-U setu: 1x mikroskop, dodaci (špakla, strugalica, pinceta, bočice, uzorak i dr)._x000D_
-Karakteristike:_x000D_
–Procenat povećanja: 200x , 1200x._x000D_
–Fleksibilno podešavanje ugla._x000D_
–Slike visoke razlučivosti. _x000D_
–Jaka transparentnost i brzo fokusiranje i dr._x000D_
-Materijal izrade: čvrsta ABS plastika. _x000D_
-Potrebne baterije: 2x AA, nisu uključene. _x000D_
-Uzrast: 6+. _x000D_
-Veličina mikroskopa: cca. 22x7x12cm._x000D_
-Sorto: 2 modela – boje na izbor. Svaki model se prodaje zasebno._x000D_
Mikroskopski set, na baterije
Šifra proizvoda:
63-380000
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
999,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223633809 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Mikroskopski set, na baterije“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.