Mikro linija Philips TAM3205M2/12
Šifra proizvoda:
4895229151932
Kategorije: Audio oprema, Radio i tranzistori
13.399,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4895229151932 |
| Boja | Crna |
| Brend | Philips |
| Dimenzije | – Glavna jedinica (ŠxVxD) 180 x 115,6 x 220,4 mm – Zvučnik (Š x V x D) 150 x 240 x 126,5 mm |
| Audio reprodukcija | MP3, WMA, WAV, FLAC |
| Izlazna snaga | 20 W RAM |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Mikro linija Philips TAM3205M2/12“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR HIF1993D+BT+DAB MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
28.590,00 RSD
SKU:
RSHIF1993D+BT
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032669 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HIF1996D+BT MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
26.490,00 RSD
SKU:
RSHIF1996D+BT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032416 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR CDR365UBL PRENOSIVI CD MP3 RADIO
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.997,00 RSD
SKU:
RSCDR365UBL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033017 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1245WD RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.548,00 RSD
SKU:
RSHRA1245WD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032362 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPBL PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON PLAVI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPBL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033185 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235RD TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031624 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.