Disney puni 100 godina! I da bi proslavili ovaj veliki jubilej, predstavljamo Vam kolekciju kofera, rančeva, torba Mickey 100 sa dizajnom legendarnog i prijateljskog Miki lika. Moderna i atraktivna kolekcija, savršena za odlazak u nove avanture._x000D_
_x000D_
Idealan za ručni prtljag, kofer u koji staju Vaše sitnice. Putovanje sa ovim koferom učiniće da se mališani zabavljaju tokom putovanja, vrlo lako nose sopstveni kofer i čak će moći da se odmore vozeći se na njemu. Namenjen je za decu od 3 do 7 godina, odnosno do 30kg.
MICKEY 100 dečiji kofer na točkićima – bela
Šifra proizvoda:
8435692734117
Kategorije: Dečiji koferi, Koferi i putne torbe
8.226,00 RSD
3 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
3 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | DISNEY Mickey |
| EAN | 8435692734117 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| Kapacitet | 34 L |
| Kolekcija | MICKEY 100 |
| Materijal | ABS |
| Točkići | 4 točkića |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MICKEY 100 dečiji kofer na točkićima – bela“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – teget
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692797136
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692797136 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – ljubičasta
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692794883
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794883 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Ljubičasta |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | ženski, tinejdžerke |
MOVOM GIRL POWER dečija torba na rame – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.459,00 RSD
SKU:
8435692794548
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794548 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 25 cm • 21 cm • 11 cm |
| Kapacitet | 4,50 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – powder pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793497
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793497 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | powder pink |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793459
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793459 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – bež
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793480
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793480 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.