Ovaj zec od 14 cm, umotan u beli kvadrat mekog mekanog platna od 18 cm, biće bebin najbolji pratilac. Posebna pažnja je posvećena odabiru materijala, 95% recikliranih materijala i punjenja. Sa svojim preslatkim mekim krznenim telom, zeca je lako uhvatiti i držati za telo. Kvadratni jorgan između njegovih mikro-plišanih šapa ukrašen je malim vilinim konjicima koji lepršaju između zlatnih grančica. Boja ovog nežnog i poetskog printa nalazi se u zečjim ušima i ulepšava celu stvar. Mekan kao oblak, biće savršen za maženje bebe i topao zagrljaj. Predstavljen u prelepoj kutiji, koja se može ponovo koristiti kao futrola za skladištenje. Ovo je savršen jorgan za poklon napravljen od recikliranih materijala. Može se prati u mašini za veš na 30°. Od rođenja.
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Šifra proizvoda:
K972000
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
1.889,00 RSD
45 na zalihama
Troškovi dostave (Besplatna dostava): 0,00 RSD
45 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Box set 339604k
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.349,00 RSD
SKU:
BA339604
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kina |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.