Seci, kriške, seckaj! Deca takođe žele da počnu da kuvaju, ali u potpunoj bezbednosti zahvaljujući ovom maksi setu drvenog voća i povrća za seckanje! Maks? Zašto? Zato što postoji 9 namirnica koje će deca od 3 godine moći beskonačno da vežbaju sečenje! Zaista, različiti delovi su međusobno pričvršćeni zahvaljujući kukavicima, što takođe omogućava zabavu mešanjem voća i povrća! Kada se vrate sa pijace, deca će u svojoj drvenoj gajbi pronaći: tikvice, šargarepu, paradajz, repu, krušku, limun, jabuku i jagodu, dovoljno da zamisle dobra, uravnotežena jela! Metalna cediljka, nož i drvena daska za sečenje koji se nalaze u ovom setu koristiće se u kuhinji. Daska ima lep natpis „Zelena pijaca“, a Zelena pijaca je naziv asortimana ovih svežih i vitaminiziranih igračaka! Zabavljajući se sa ovim voćem i povrćem, deca će razvijati svoje fine motoričke sposobnosti i spretnost rukovanjem svakim komadom, a takođe će razvijati svoju maštu projektujući se u najluđe kuhinjske kreacije!
MAXI SET VOCE I POVRCE
Šifra proizvoda:
J06607
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte
3.800,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
1 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,66 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217366070 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAXI SET VOCE I POVRCE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.