Vreme je za povratak u školu, pa čak i naš voljeni Super Marijus mora da ide u školu. Ova školska ranica Super Marijus ima veliki odeljak sa patent zatvaračem koji može da primi sveske A4 formata, flašicu za vodu ili čak plišanu igračku. Postoji i džep za odlaganje koji može da primi školski dnevnik ili užinu. Dobro dizajnirana, ova školska ranica Nosorog Marijus ima elastičnu traku koja može da primi flašicu za vodu maksimalne zapremine 600 ml. Ova školska ranica je veoma udobna. Naramenice i kaiš za struk su podesivi kako bi se obezbedila optimalna potpora, a leđa su ojačana. Kada padne noć, Super Marijus će aktivirati svoju svetleću moć zahvaljujući reflektujućim trakama, obezbeđujući još veću bezbednost. Ova školska ranica Super Marijus je napravljena od recikliranog poliestera. Posebno je dizajnirana da prati vaše mališane tokom predškolskog uzrasta.
MARIUS RANAC ZA VRTIĆE SUPER
Šifra proizvoda:
84457
Kategorije: Rančevi, Školski pribor
4.449,00 RSD
26 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
26 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,35 kg |
|---|---|
| Brend | LILLIPUTIENS |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 5414834844573 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MARIUS RANAC ZA VRTIĆE SUPER“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Deciji plisani ranac pcelica
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0667
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10,5×26,5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji plisani ranac meda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0753
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10.5×26.5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac ljubicasti jednorog milla 0853
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0853
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 41x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac plavi milla 0857
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0857
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x32x16 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac dino milla 0862
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0862
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 38x29x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac svemir milla 0872
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0872
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 42x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.