Za adekvatno odrzavanje noktiju ljubimaca
Inox seciva
Neklizajuca drska za povecanu sigurnost pri koriscenju
Pogodan za male I velike ljubimce.
Sigurnonsno zakljucavanje
Dimenzije 2.4 x 4.4 x 13.3 cm
Tezina 20 g
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
950,00 RSD
Nema na zalihama
Nema na zalihama
Za adekvatno odrzavanje noktiju ljubimaca
Inox seciva
Neklizajuca drska za povecanu sigurnost pri koriscenju
Pogodan za male I velike ljubimce.
Sigurnonsno zakljucavanje
Dimenzije 2.4 x 4.4 x 13.3 cm
Tezina 20 g
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 0043917002583 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008827 |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978427 |
Nema na stanju
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769970964 |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170156 |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170392 |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170446 |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.