Saznajte više o životinjama i gde žive uz ovu slatku magnetnu mapu sveta! Pogodno za mališane uzrasta od 2 godine i više: ova velika planisfera nežnih nijansi fasciniraće radoznale mališane i ljubitelje životinja. 40 mladunaca životinja treba postaviti u pravo okruženje! Da bi pomogao deci u ovom poduhvatu, veliki dvostrani edukativni poster pruža mnoštvo informacija koje će im pomoći da identifikuju, imenuju i saznaju više o ovim životinjama. Veličina ovih magneta u obliku životinja je savršena za male ruke. Ova lepa slika Zemlje može se postaviti na sto ili okačiti na kanap. Ovaj set magneta može se koristiti i u mnoge druge svrhe, npr. da podstakne maštu mališana dok smišljaju priče i oživljavaju naše drage prijatelje na tabli. Ova igračka za rano učenje je napravljena od FSC® drveta.
MAGNETNA SLAGALICA MINIKIDS
Šifra proizvoda:
J05468
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
3.600,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,90 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217354688 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA SLAGALICA MINIKIDS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.