Ovi bezbedni magnetni pikado su odlični za decu uzrasta od 4 godine i više! Ovi pikadi nemaju oštre vrhove – njihovi magneti ih lepe za tablu kao magijom! Čitava porodica može da prihvati izazov – to je kao da donosite luna-park kući! Da biste pobedili, biće vam potrebna spretnost, koncentracija i dobro nišanjenje da biste nadmašili protivnike! Meta se lako može pričvrstiti za zid pomoću priloženog kabla, što znači da je možete lako pomerati bilo gde, unutra ili napolje. Štaviše, meta je dvostrana, tako da možete vežbati na 2 različite table! Ova igra nije samo zabavna – ona takođe pomaže u razvoju spretnosti i koncentracije vašeg deteta. Set sadrži 6 magnetnih pikada (3 crvene i 3 žute).
MAGNETNA PIKADO IGRA – SAJAM ZABAVE
Šifra proizvoda:
J02083
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
2.849,00 RSD
3 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
3 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,74 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217320836 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA PIKADO IGRA – SAJAM ZABAVE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.