Napravite mesta za čuvena stvorenja koja bljuju vatru! Ova magnetna edukativna igra će oduševiti ljubitelje zmajeva uzrasta od 3 godine i više. Podsticanje mašte je ključna faza u razvoju deteta: uz pomoć ove Magnetne knjige, vaše dete će biti sklono da zamišlja bezbroj priča i stvorenja. Mogu se pozivati na modele i šarene ilustracije ili zamišljati sopstvene priče od A do Š kombinovanjem magneta. Ovaj magnetni set sadrži 53 magnetna dela i 10 fantastično ukrašenih modela. Vaše dete će moći da reprodukuje zmajeve iz različitih kultura ili da stvori svoja neobična stvorenja! Zastrašujući, leteći, dvoglavi… Mnoštvo magneta omogućava da se uronite u beskonačan broj mogućnosti ukrštanja. Svi ovi zmajevi vas teraju da krenete u avanturu u magični svet! Rukovanje magnetima stimuliše fine motoričke sposobnosti vaše dece. Mališanima ih je lako uhvatiti. Ova magnetna igračka veličine knjige je idealna za nošenje svuda. Nema granica njihovoj mašti kada jednom izađu iz kuće. Ova fantastična magnetna igračka je najnoviji dodatak kolekciji knjiga Janod Magneti, koja prikazuje životinje, zanatlije i vatrogasce. Ova magnetna edukativna igra je napravljena od FSC™ sertifikovanog kartona i kontrolisanih materijala.
MAGNETNA KNJIGA ZMAJEVI
Šifra proizvoda:
J02527
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.249,00 RSD
32 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
32 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,70 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217325275 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA ZMAJEVI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.