30 magneta za stvaranje puno životinja.
Lako za nošenje i skladištenje.
Ceo zoološki vrt u maloj kutiji! Magneti’book za životinje sadrži 30 magneta koji ožive mnoge životinje. Super praktičan zahvaljujući formatu knjige: vaše dete samo treba da je otvori da bi pronašlo magnete, kao i 10 modela kartica i magnetnu stranu na kojoj će sastaviti magnete. Cilj igre je jednostavan, ponovo kreirajte životinju naznačenu na kartici modela na magnetnoj sceni ili pustite mašti na volju da biste stvorili lude i smešne životinje jer je svaki komad kompatibilan sa ostalima! Među životinjama za rekreaciju su konj, nosorog, žirafa, zebra, medved, ovca… Zahvaljujući praktičnoj kutiji, možete sakupiti sve magnetne knjige, odložiti ih u policu za knjige i nositi ih svuda da okupirate svoju decu od 3 godine u restoranu ili na putu za praznike! Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
MAGNETNA KNJIGA – ZIVOTINJE
Šifra proizvoda:
J02723
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.249,00 RSD
51 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
51 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,66 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217327231 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA – ZIVOTINJE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.