Za stvaranje svih vrsta vozila
Sati igranja!
Lako za nošenje i skladištenje.
Kutija u kojoj se nalazi blago! Magneti’book je dobio verziju trkačkog automobila za sve vrste entuzijasta vozila od 3 godine! Deca će voleti da stvaraju i izmišljaju vozila sa 50 magneta koji su obezbeđeni! Oni mogu izabrati da reprodukuju vozila na 18 modela kartica (vatrogasna kola, podmornica, tenk, čamac, avion, itd.) ili da iskoriste svoju maštu da kreiraju vozila budućnosti! Sami ili sa drugima, trkački automobili Magneti’book omogućavaju deci da manipulišu delovima i sastavljaju ih kako bi stvorili sve što im padne na pamet! Laka za nošenje zahvaljujući formatu knjige, ova Magneti’book će takođe zaokupiti vašu decu na putovanju kolima ili tokom porodičnih obroka. Magneti’Books su pametne obrazovne igre koje je lako nositi i čuvati! Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
MAGNETNA KNJIGA – TRKAČI
Šifra proizvoda:
J02715
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.249,00 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
6 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,62 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217327156 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA – TRKAČI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.